Vox populi

Karvinsko, odpadkový koš

8. 5. 2017

Šašouři, konečně jste si tam pozvali člověka od nás, ze Severní Moravy, který vám konečně řekl, jak to tady vypadá místo těch pražských kašparů, kteří jenom plkají a plkají hovadiny, píše paní Anna Kozlová.
 
Jenom škoda, že jste se už nedostali na Vítkovice, kde nás pracovalo 20 000 lidí a po  “slavné revoluci“ se závody vytunelovaly a na tom má velký podíl Topolánek, ale o tom se mlčí – politická korektnost, že ?
 
Teď se všichni chcete pokadit, že cigáni nepracují, oni pracovali a měli pěkné byty, děcka byli vyučeni jako valcíři, revidenti, jeřábnici, parťaci. U nás v závodě pracovali celé rodiny a po zasrané revoluci byli první na řadě které propustili a matky samoživitelky. Přišli o byty a zase šmelináři s ubytovnami mají pré !!!

Tolik žebráků, co je tady, jsem ještě neviděla a vy šašouři tady brečíte nad přistěhovalci, ale jak tady na Moravě a ve Slezku žijeme tak to vás nezajímá, že ??? Další pokrytci !!!
 
Zasraní Pražáci kteří mají plné zadky a vždy měli, to jenom my jsme tady dřeli a ti zmetci si stěžují, že museli stát frontu na banány, přitom když jsme přijeli do Prahy, tak jsme se nestačili divit co všechno mají v obchodech, ale to vás samozřejmě také nezajímá.
 
Jedna příhoda s Pražákem.

Pracovala jsem ve válcovně trub jako jeřábnice a jednou k nám přišel pracovat mladý fracek z Prahy a byl tam měsíc až do první výplaty. Když zjistil, kolik za práci bereme a v jakém prostředí makáme i my ženské, tak okamžitě dal výpověď – za to by prý v Praze nevstal ani z postele, takže to stádo Pražáku se měli dobře i za komunistů, hlavně že teď jsou ti nemorální pokrytci všichni antikomunisté a předtím velcí komunisté. Kdyby se to tady převrátilo tak zase budou velcí komunisté.

Přehlídka vrcholného pokrytectví a proto vás Pražáky nemůžeme ani cítit.
 


0
Vytisknout
7091

Diskuse

Obsah vydání | 9. 5. 2017