PRO-REFERENDUM

Kdo podporuje institut referenda

21. 10. 2013

tisková zpráva

Sdružení Pro Referendum oslovilo strany a hnutí, kandidující do sněmovních voleb 2013 na kontaktní mailové adresy, uvedené na jejich webových stránkách a požádalo je o zprostředkování následného prohlášení jejich kandidátům:

Prohlášení:

Zavazuji se, že v případě svého zvolení do Sněmovny ČR budu prosazovat následující legislativní cíle:
  1. Dostupné a závazné referendum
  2. Omezení imunity a odvolatelnost veřejných činitelů
  3. Transparentní financování politických stran

Na žádost nereagovali:

  • 2 - Strana svobodných občanů
  • 4 - TOP 09
  • 5 - Hlavu vzhůru
  • 6 - ODS
  • 7 - Romská demokratická strana
  • 8 - Klub angažovaných nestraníků
  • 10 - Strana soukromníků České republiky
  • 13 - Suverenita - strana zdravého rozumu
  • 14 - Aktiv nezávislých občanů
  • 16 - Občané 2011
  • 18 - Dělnická strana sociální spravedlnosti
  • 19 - Československá strana socialistická
  • 20 - ANO 2011
  • 22 - LEV21 - Národní socialisté
  • 23 - Strana zelených
  • 24 - Koruna česká - monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska

Prohlášení za své kandidáty odmítli:

  • 11 - Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

K prohlášení zaslali souhlas za všechny kandidáty:

  • 3 - Česká pirátská strana
  • 12 - Volte pravý blok www.cibulka.net
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy

Individuální odpovědi došly od kandidátů:

  • 1 - ČSSD
  • 9 - Hnutí Změna
  • 15 - Strana práv občanů -- zemanovci

Souhlas s prohlášením podle volebních krajů vyjádřili následující strany, hnutí a kandidáti:

1. Hl. m. Praha

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 12 - Volte pravý blok www.cibulka.net
    • za všechny kandidáty
  • 15 - Strana práv občanů -- zemanovci
    • 2 Smrčka Luboš Doc. Ing. CSc.
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

2. Středočeský

  • 1 -- ČSSD
    • 17 Kolář Roman
  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

3. Jihočeský

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

4. Plzeňský

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

5. Karlovarský

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

6. Ústecký

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

7. Liberecký

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

8. Královéhradecký

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 9 - Hnutí Změna
    • 19 Bílý Aleš Ing. Bc.
  • 15 - Strana práv občanů -- zemanovci
    • 2 Štěpán Miroslav Ing. genmjr. v. v.
    • 8 Hais Karel JUDr.
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

9. Pardubický

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

10. Vysočina

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 9 - Hnutí Změna
    • 1 Daďourek Milan Mgr.
    • 2 Zápotočná Dagmar JUDr.
  • 15 - Strana práv občanů -- zemanovci
    • 2 Dračka Emil Ing. MBA
    • 4 Technik Petr MUDr.
    • 5 Pustina Jakub
    • 6 Trávník Bohumil
    • 8 Lettrich Ján Ing.
    • 11 Elbl Pavel PhDr.
    • 13 Herzán Martin PhDr.
    • 15 Kašpar Milan Ing. CSc.
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

11. Jihomoravský

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 9 - Hnutí Změna
    • 2 Hýbner Jaromír Ing.
  • 15 - Strana práv občanů -- zemanovci
    • 3 Keremidský Marian Mgr.
    • 8 Brei Gordon Mgr.
    • 11 Šalomonová Růžena Mgr.
    • 17 Fialová Jana
    • 32 Nikolai Petr
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

12. Olomoucký

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

13. Zlínský

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 15 - Strana práv občanů -- zemanovci
    • 7 Popelka Jan Doc.Dr. CSc.
    • 17 Zeman Milan
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

14. Moravskoslezský

  • 3 - Česká pirátská strana
    • za všechny kandidáty
  • 17 - Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
    • za všechny kandidáty
  • 21 - Komunistická strana Čech a Moravy
    • za všechny kandidáty

0
Vytisknout
4786

Diskuse

Obsah vydání | 23. 10. 2013